AnaSayfa / Genel / Kahve falında su tabancası görmek

Kahve falında su tabancası görmek

Kahve falında su tabancası görmek araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında su tabancası gördüyseniz:

  • Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

Kahve falında susturuculu tabanca görmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine inanılır.

Kahve falında oyuncak su tabancası görmek çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, bir toplantıdan diğerine koşacağına işaret eder.

Kahve falında su tabancası görmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına delalet eder.

Kahve falında birini tabancayla yaralamak hem ün sahibi olacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tabanca sesi görmek elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tabancayla boynundan vurulmak kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına inanılır.

Kahve falında tabancayla birini yaralamak onun istediği yoldan gideceğine, fal sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına alamet eder.

Kahve falında gümüş tabanca görmek atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, patron koltuğunda oturacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir