Kahve falında su borusu görmek

Kahve falında su borusu görmek çok büyük fırsatları kaçıracağına, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, bereketin geleceğine, birlikte bazı işler yapılacağına, büyük sorunlar ile başbaşa kalacağına, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su borusu gördüyseniz:

  • Hızla gelişen olaylar ya da farklı gelişmeler kafanızı karıştırabilir veya çok fazla zamanınızı alabilir.

Kahve falında patlayan su borusu görmek eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında borudan akan su görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine inanılır.

Kahve falında su borusu patlaması görmek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine rivayet eder.

Kahve falında patlak su borusu görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında su borusu görmek kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, girdiği işlerde zorluk çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında patlamış su borusu görmek kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine inanılır.

Kahve falında su borusu döşemek hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında borudan su fışkırdığını görmek yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top