AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah yol görmek

Kahve falında siyah yol görmek

Kahve falında siyah yol görmek gördüğü saygının ve sevginin artacağına, onu darda bırakmayacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret eder.

Kahve falında siyah yol gördüyseniz:

  • Evinizde bazı ufak tefek tamirat sorunları çıkabilir.

Kahve falında siyah yol görmek her şeyin yolunda gideceğine, hayalkırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında taş döşeli yol görmek fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, kendini yiyip bitireceğine işaret eder.

Kahve falında çevre yolu görmek yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına tabir olunur.

Kahve falında su yolu kazmak maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına inanılır.

Kahve falında yolunmuş horoz görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine delalet eder.

Kahve falında renkli yol görmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, neredeyse kahrolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suyun yolunu açmak sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yol kazmak ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, kazancının eksilmeyeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.