Kahve falında siyah ve beyaz ip görmek

Kahve falında siyah ve beyaz ip görmek evliyseniz eşle iyi geçime, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, atılan adımların zarar vereceğine yorulur.

Kahve falında siyah ve beyaz ip gördüyseniz:

  • Üzerinizde baskı uygulayan kişiler nedeniyle önemli değişiklikler yapmak zorunda hissedebilirsiniz.

Kahve falında siyah beyaz ip görmek temiz ve yeni bir sayfa açacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah ve beyaz ip görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah ip görmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, atılıma geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah ip sarmak riske atılacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah ip vermek müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine delalettir.

Kahve falında siyah iple dikiş dikmek ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine işaret eder.

Kahve falında siyah ip almak onunla kardeşten daha yakın olacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah yün ip görmek kişinin isteklerine nail olacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top