Kahve falında siyah bir kedi görmek

Kahve falında siyah bir kedi görmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, işlerinin artacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, kötü günleri geride bırakacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah bir kedi gördüyseniz:

  • Biraz da siz olayları gözünüzde büyütüyorsunuz.

Kahve falında siyah kedi yavruları görmek çok büyük bir baskı altına gireceğine, büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah beyaz yavru kedi görmek büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah ev kedisi görmek işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine alamet eder.

Kahve falında siyah kedi öldürmek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalettir.

Kahve falında siyah büyük kedi görmek dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına yorulur.

Kahve falında yavru siyah beyaz kedi görmek aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına işarettir.

Kahve falında siyah küçük kedi görmek aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına yorulur.

Kahve falında evde siyah kedi görmek sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top