AnaSayfa / Genel / Kahve falında şırınga yapmak

Kahve falında şırınga yapmak

Kahve falında şırınga yapmak tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, işlerinin düşeceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine inanılır.

Kahve falında şırınga yapmak gördüyseniz:

  • Size maddi manevi bedel ödetebilecek potansiyele sahip ölçüsüz kişilerden uzak durun.

Kahve falında şırınga yapmak isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine alamet eder.

Kahve falında şırınga iğne görmek hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, herkesin önünde olacağına delalet eder.

Kahve falında iğne şırınga görmek rahat bir hayat süreceğine, çok uğraş vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında şırıngayla kan almak yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şırınga vurulmak kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şırıngada kan görmek iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elinde şırınga görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına inanılır.

Kahve falında şırınga iğnesi görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir