AnaSayfa / Genel / Kahve falında silahı toprağa gömmek

Kahve falında silahı toprağa gömmek

Kahve falında silahı toprağa gömmek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, maddi yükünün artacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına inanılır.

Kahve falında silahı toprağa gömmek gördüyseniz:

  • Ani harcamalarınız yaptıklarınızla yakından ilgilenen bir kişiyle aranızda tartışma yaşanmasına neden olabilir.

Kahve falında silahı toprağa gömmek dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, kazancın katbekat artacağına alamet eder.

Kahve falında toprağa yüzük gömmek dünya malı edineceğine, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına inanılır.

Kahve falında toprağa ceviz gömmek ömür boyu devam edeceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında toprağa ekmek gömmek büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Kahve falında toprağa kitap gömmek işinde istediği başarıyı elde edeceğine, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuranı kerimi toprağa gömmek kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine inanılır.

Kahve falında toprağa kemik gömmek çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına inanılır.

Kahve falında toprağa et gömmek yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.