AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgiliyle yüzük almak

Kahve falında sevgiliyle yüzük almak

Kahve falında sevgiliyle yüzük almak dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, dünya malı edineceğine, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle yüzük almak gördüyseniz:

  • Biraz yan tribünde kalıp, etrafta olan biteni anlamaya çalışmanızda fayda var.

Kahve falında eski sevgilinin yüzüğünü takmak sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine delalettir.

Kahve falında sevgilide yüzük görmek dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına yorulur.

Kahve falında sevgiliye yüzük vermek yenileceğine, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında sevgilinin elinde yüzük görmek kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgilide yüzük görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında sevgiliden altın yüzük almak yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sevgilisinin parmağında yüzük görmek zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinde yüzük görmek yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.