AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilisinin annesini görmek

Kahve falında sevgilisinin annesini görmek

Kahve falında sevgilisinin annesini görmek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin annesini gördüyseniz:

  • Sağlığınız ise uzun süredir devam eden başağrılarıyla tehditte olabilir.

Kahve falında eski sevgilinin anne ve babasını görmek yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilinin annesine sarılmak kendisini aşan işlere kalkışacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin anne görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilisinin annesini görmek sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında sevgilinin annesiyle konuşmak duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına alamet eder.

Kahve falında anne ve sevgili görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle anneye yakalanmak iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına delalettir.

Kahve falında sevgilinin annesini ve babasını görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir