AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilisi için kavga etmek

Kahve falında sevgilisi için kavga etmek

Kahve falında sevgilisi için kavga etmek daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, başka başka yerlere seyahat edeceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilisi için kavga etmek gördüyseniz:

  • Ani kararlar almamalı ya da diğerlerini takip edebilmek adına ilerlememelisiniz.

Kahve falında sevgilisini kavga ederken görmek ağız tadının kaçacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında eski sevgilisiyle kavga etmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine yorulur.

Kahve falında sevgili kavga etmek sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgiliyle kavga edip ayrılmak kişinin her türlü zenginliğine, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgiliyle kavga ettiğini görmek ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşını sevgilisiyle kavga ederken görmek bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyle kavga edip barışmak çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin kavga ettiğini görmek küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.