AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgili kavga etmek

Kahve falında sevgili kavga etmek

Kahve falında sevgili kavga etmek kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, prestij kaybı yaşayacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, fırsatların elden kaçacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine bu sayede de ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgili kavga etmek gördüyseniz:

  • Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz.

Kahve falında sevgiliyle kavga etmek o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliyle kavga edip barışmak kusursuz bir yaşama kavuşacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyi kavga etmek her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına işaret eder.

Kahve falında sevgiliyle kavga ederken görmek çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine işaret eder.

Kahve falında sevgiliyle telefonda kavga etmek çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle kavga etmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, ileride saygın bir kimse olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgili için kavga etmek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisiyle kavga etmek dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.