Kahve falında sevdiğinize sarılmak

Kahve falında sevdiğinize sarılmak bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, bir anda yükseleceğine, sevilen bir eşyanın çalınacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinize sarılmak gördüyseniz:

  • Size öğretecekleri olan kişilerle bir araya gelebilir veya seyahatler esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında sevdiğinle sarılarak uyumak üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğinle sarıldığını görmek bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında sevdiği kadına sarılmak uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinizin size sarıldığını görmek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin insanın sarıldığını görmek yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin kişinin sarıldığını görmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına delalet eder.

Kahve falında uzaktaki sevdiğine sarılmak kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, prestij kazanılacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğinize sarılmak mesleğinde çok başarılı olacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top