AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiğin birin görmek

Kahve falında sevdiğin birin görmek

Kahve falında sevdiğin birin görmek kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, kafasının sakinleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin birin gördüyseniz:

  • Herşeye inanırsanız sebepsiz yere telaşlanmış ya da kızmış olursunuz.

Kahve falında sevdiğini okşamak engel teşkil edeceğine, hafifleyeceğine, mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında sevdiğin kızla mutlu olmak can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğinin ağlamasını görmek mutlu ve sağlıklı olacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğin kızı hamile görmek boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine inanılır.

Kahve falında siyah köpek sevmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına işaret eder.

Kahve falında sevdiğin kişiden mektup almak falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine yorulur.

Kahve falında sevdiğin kişinin elinde yüzük görmek kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiğinle oyun oynamak eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.