AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiği insanla tartışmak

Kahve falında sevdiği insanla tartışmak

Kahve falında sevdiği insanla tartışmak istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, işlerinin günden güne açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiği insanla tartışmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler söylediklerinizi hemen anlamayabilirler.

Kahve falında sevdiğin insanla tartışmak kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği insanla tartışmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, küfürlü söze inanılır.

Kahve falında insanlarla tartışmak iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, yanlış seçimler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen insanla tartışmak maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Kahve falında bir insanla tartışmak hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişiyle tartışmak ticaret hayatına atılacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle tartışmak girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kızla tartışmak etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.