AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevdiği birini hasta görmek

Kahve falında sevdiği birini hasta görmek

Kahve falında sevdiği birini hasta görmek kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiği birini hasta gördüyseniz:

  • Maddi açıdan olumlu bir gelişme kaydedeceksiniz.

Kahve falında sevdiği birini hasta görmek yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate alamet eder.

Kahve falında sevdiği insanı hasta görmek yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişinin hasta olduğunu görmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiği birinin hasta olduğunu görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında sevdiği kişiyi hasta görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğin insanı hasta görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğini hasta görmek aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğini hasta olarak görmek çok iyi bir kazanç elde edeceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir