Kahve falında sandalye görmek

Kahve falında sandalye görmek attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, tartışmaların sona ereceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, hayatın tadına varacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine işarettir.

Kahve falında sandalye gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri belli konularda ikna edemiyorsanız, tek nedeni denememenizdir.

Kahve falında tekerlekli sandalyeye bindiğini görmek verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir sürü sandalye görmek hayata karşı bakışının değişeceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına yorulur.

Kahve falında tekerlekli sandalyede kendini görmek resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine alamet eder.

Kahve falında tekerlekli sandalyeyle gezmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, düşman malından yemeye işarettir.

Kahve falında gümüş sandalye görmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Kahve falında masa sandalye takımı görmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına alamet eder.

Kahve falında büyük sandalye görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine yorulur.

Kahve falında mavi sandalye görmek maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top