AnaSayfa / Genel / Kahve falında sandalda kürek çekmek

Kahve falında sandalda kürek çekmek

Kahve falında sandalda kürek çekmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, hasadının tarlasında kalacağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında sandalda kürek çekmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda, ailenizde veya evinizde rahatsız edici ufak tefek gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında sandal kürek çekmek sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, şanssızlık yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında sandalla kürek çekmek karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sandalda kürek çekmek zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına inanılır.

Kahve falında sandal küreği görmek rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sandal çekmek onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, imkânsızlıklarının biteceğine delalet eder.

Kahve falında gemide kürek çekmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına rivayet eder.

Kahve falında kayıkta kürek çekmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında suda kürek çekmek artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.