AnaSayfa / Genel / Kahve falında saksıda çiçek dikmek

Kahve falında saksıda çiçek dikmek

Kahve falında saksıda çiçek dikmek hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, canını ve malını hiçe sayacağına, parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, kendisini ona adayacağına yorulur.

Kahve falında saksıda çiçek dikmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri memnun edecek ya da öz güveninizi arttıracak alışverişler söz konusu olabilir.

Kahve falında saksıda çiçek dikmek hanenizde bolluk olacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine alamet eder.

Kahve falında saksıya çiçek dikmek işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına delalet eder.

Kahve falında saksılara çiçek dikmek yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saksı çiçek dikmek kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında saksıya bitki dikmek ele geçecek ve devamı olmayacak mala, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına yorulur.

Kahve falında saksıya fidan dikmek çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret eder.

Kahve falında saksıya menekşe dikmek fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine inanılır.

Kahve falında saksıya çam ağacı dikmek bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir