AnaSayfa / Genel / Kahve falında sahnede alkışlanmak

Kahve falında sahnede alkışlanmak

Kahve falında sahnede alkışlanmak kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına işarettir.

Kahve falında sahnede alkışlanmak gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız olaylar sözünüzü tutamamanıza sebep olabilirler.

Kahve falında sahnede alkışlanmak kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına rivayet eder.

Kahve falında alkış görmek doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında topluluk tarafından alkışlanmak yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına delalet eder.

Kahve falında alkış sesi duymak çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına inanılır.

Kahve falında ayakta alkışlanmak rakipsiz hale geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında alkış duymak maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında sahne görmek kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine delalettir.

Kahve falında sahnede şarkı söylemek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir