AnaSayfa / Genel / Kahve falında saçında kum görmek

Kahve falında saçında kum görmek

Kahve falında saçında kum görmek uğradığı zararları telafi edeceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçında kum gördüyseniz:

  • Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.

Kahve falında saçta kum görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçında kum görmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında ince kum görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında kum üstünde oturmak zaman içinde daha güzel günler göreceğine, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında deniz ve deniz kumu görmek huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber fal sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, gelirinin eksileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kum havuzu görmek uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, ayrıcalık elde edeceğine işarettir.

Kahve falında kumdan kale görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çakıl kum görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir