AnaSayfa / Genel / Kahve falında saat sesi duymak

Kahve falında saat sesi duymak

Kahve falında saat sesi duymak iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, çok üzüntü yaşayacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine işarettir.

Kahve falında saat sesi duymak gördüyseniz:

  • Yeni bağlantılar kurabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni bakış açıları geliştirerek ilişkilerinize ivme kazandırabilirsiniz.

Kahve falında saat sesi duymak az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, maddi gücünün azalacağına işarettir.

Kahve falında maymun sesi duymak yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında kuran sesi duymak rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında silah sesini duymak onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında nefes sesi duymak anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına ve bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında horoz sesi duymak onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına alamet eder.

Kahve falında yüksek ses duymak maddi sıkıntı içine düşüleceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına inanılır.

Kahve falında bağırma sesi duymak maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir