AnaSayfa / Genel / Kahve falında renk renk gül görmek

Kahve falında renk renk gül görmek

Kahve falında renk renk gül görmek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına tabir olunur.

Kahve falında renk renk gül gördüyseniz:

  • Anne ya da yakınınız olan başka bir yaşlı kadın yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir.

Kahve falında yeşil renkli gül görmek yolunun açılacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında renk renk gül görmek bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında renkli gül toplamak kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi renk gül görmek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında mor renkli gül görmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine işaret eder.

Kahve falında eşine gül görmek vefasızlık ve haksızlık göreceğine, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında askerden gül almak işlerini boşvereceğine, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gül hediye etmek bazı sıkıntılara düşeceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir