AnaSayfa / Genel / Kahve falında portakal fidanı görmek

Kahve falında portakal fidanı görmek

Kahve falında portakal fidanı görmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, uzak bir yola gidileceğine, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, keyfinin olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında portakal fidanı gördüyseniz:

  • Çok farklı işinizin veya iş birliğinizin faydalı şekilde ilerlemeye başladığını görebilirsiniz.

Kahve falında portakal fidanı görmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına işarettir.

Kahve falında portakal fidanı dikmek sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine inanılır.

Kahve falında şeftali fidanı görmek haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine işaret eder.

Kahve falında çam fidani dikmek sıkıntılı bir döneme gireceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına işarettir.

Kahve falında birine fidan vermek geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına işarettir.

Kahve falında armut fidanı dikmek dileklerinin gerçekleşeceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ağaç fidanı dikmek hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine delalettir.

Kahve falında karanfil fidanı görmek para ve makam sahibi olacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.