AnaSayfa / Genel / Kahve falında polislerin çatıştığını görmek

Kahve falında polislerin çatıştığını görmek

Kahve falında polislerin çatıştığını görmek çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, Tövbe Edeceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında polislerin çatıştığını gördüyseniz:

  • Çevrenizde yapacağınız olumlu değişiklikler veya tadilat, onarım v.b işler önem verdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir.

Kahve falında polislerin çatıştığını görmek kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında polis çatışması görmek borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, ailenin büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında çatının yıkılması görmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ev çatısının yandığını görmek fal sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında çatıda bebek görmek neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında çatıda inek görmek eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, zor günlerin geride kalacağına rivayet eder.

Kahve falında dişi çatıya atmak yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında çatışma altında kalmak onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir