Kahve falında pirinç yıkadığını görmek

Kahve falında pirinç yıkadığını görmek edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına işarettir.

Kahve falında pirinç yıkadığını gördüyseniz:

  • Belli konularda fazla coşkulu davranabilir ya da sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz.

Kahve falında pirinç yıkamak güzel huylarını terk edeceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında pirinci yıkamak geçim zorluğundan kurtulacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pirinç yıkadığını görmek kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, yaşama dört elle sarılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pirinç ve kuru fasulye görmek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine inanılır.

Kahve falında çuvallarla pirinç görmek belki yeni bir eve sahip olunacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına delalettir.

Kahve falında pirinç torbası görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, başarılarının eksilmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında nohut pirinç görmek her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında pirinç pilavının döküldüğünü görmek yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top