AnaSayfa / Genel / Kahve falında pilav ve et görmek

Kahve falında pilav ve et görmek

Kahve falında pilav ve et görmek geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına alamet eder.

Kahve falında pilav ve et gördüyseniz:

  • Aile çevrenizden yaşlı bir erkek size önemli bir teklif yapabilir ya da tavsiyede bulunabilir.

Kahve falında pilav et yemek zaaflarına kapılacağına, düşmanlarını bile affedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında etli bulgur pilavı pişirmek sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, birlikteliğe başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pişmiş etli pilav görmek sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında pilav et görmek hayırlı olayların yaşanacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pişmiş et ve pilav görmek hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında etli nohutlu pilav görmek çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine delalettir.

Kahve falında etli pilav dağıtmak çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında etli pirinç pilavı görmek mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.