AnaSayfa / Genel / Kahve falında pembe perde almak

Kahve falında pembe perde almak

Kahve falında pembe perde almak sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, hacetinizin giderilmesine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, hayatın pahalılaşmasına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına delalettir.

Kahve falında pembe perde almak gördüyseniz:

  • İlişkilerinizle ilgili bazı şuuraltı gerginlikleri yaşayabilirsiniz.

Kahve falında pembe perde almak hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, yapılan hataların tekrarlanacağına işaret eder.

Kahve falında pembe renk perde görmek bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere rivayet etmektedir.

Kahve falında pembe perde asmak başarı için fırsatların artacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pembe perde görmek maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına tabir olunur.

Kahve falında pembe tül perde görmek huzurunu kaybedeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine işarettir.

Kahve falında perde hediye etmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında temiz beyaz perde görmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine rivayet eder.

Kahve falında güpürlü perde görmek kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir