AnaSayfa / Genel / Kahve falında para ve altın bilezik görmek

Kahve falında para ve altın bilezik görmek

Kahve falında para ve altın bilezik görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, hem çok mutlu olacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına işarettir.

Kahve falında para ve altın bilezik gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kimse sizden daha avantajlı durumda olsa da kazanan siz olacaksınız.

Kahve falında altın bilezik ve para görmek özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında para ve altın bilezik görmek geçim derdinin son bulacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine alamet eder.

Kahve falında bilezik ve para görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına inanılır.

Kahve falında sol kolda altın bilezik görmek büyük başarılara kazanılacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında kırmızı kurdeleli altın bilezik görmek askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil altın bilezik görmek ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında evde altın bilezik bulmak sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, şansının ve bahtının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın bilezik takmak kardeşler arasına kara kedi gireceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.