AnaSayfa / Genel / Kahve falında pantolonunu kaybetmek

Kahve falında pantolonunu kaybetmek

Kahve falında pantolonunu kaybetmek hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, ne yöne gideceğine karar veremeyen fal sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, bilakis malının çoğalacağına, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına tabir olunur.

Kahve falında pantolonunu kaybetmek gördüyseniz:

  • Sıkışmamak için bütçenizi yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Kahve falında kot pantolon kaybetmek kendisine olan özgüveninin de artacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına delalet eder.

Kahve falında pantolonunu kaybetmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine delalettir.

Kahve falında pantolon kaybetmek ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına yorulur.

Kahve falında siyah pantolon kaybetmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına yorulur.

Kahve falında yeni pantolon satın almak işlerin bir anda yoluna gireceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine alamet eder.

Kahve falında pantolon kesmek yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına yorulur.

Kahve falında pantolon cebinde para görmek babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı renk pantolon görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir