AnaSayfa / Genel / Kahve falında oturarak kaymak

Kahve falında oturarak kaymak

Kahve falında oturarak kaymak elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, işsiz ise işe gireceğine, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına, tüm isteklerine kavuşacağına, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine rivayet eder.

Kahve falında oturarak kaymak gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya maddi başlıklı konularda kendi çıkarlarınızı ön planda tutmalısınız.

Kahve falında oturarak kaymak kişinin yüzünün güleceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına delalettir.

Kahve falında oturan erkek görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, insanların takdirine mazhar olacağına delalettir.

Kahve falında otlara basmak o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında oturan tavşan görmek haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına delalet eder.

Kahve falında otların yandığını görmek mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına inanılır.

Kahve falında otların yanmasını görmek belki de hayatının aşkını bulacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında komşuya oturmaya gitmek iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına işarettir.

Kahve falında yeşil ot yemek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir