AnaSayfa / Genel / Kahve falında örümcek süpürmek

Kahve falında örümcek süpürmek

Kahve falında örümcek süpürmek zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında örümcek süpürmek gördüyseniz:

  • İç sesinize kulak verirseniz, daha önce dinlemediğiniz için pişman olacaksınız.

Kahve falında örümcek süpürmek akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına işaret eder.

Kahve falında örümcek ağı süpürmek zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında örümcek ağı süpürdüğünü görmek mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına delalet eder.

Kahve falında dışarı süpürmek el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına alamet eder.

Kahve falında ölen birinin evini süpürmek anne babanın üzüntü duyacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine yorulur.

Kahve falında tozlu yeri süpürmek anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının evini süpürmek mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, bunun şans olacağına işaret eder.

Kahve falında süpürgeyle ev süpürmek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir