AnaSayfa / Genel / Kahve falında örgü şal görmek

Kahve falında örgü şal görmek

Kahve falında örgü şal görmek hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında örgü şal gördüyseniz:

  • Ya para sıkıntısı veya ciddi masraflar olabilir.

Kahve falında örgü şal görmek kem gözlere gelineceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında şal satın almak uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında renkli şal görmek işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine delalettir.

Kahve falında siyah şal vermek önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine inanılır.

Kahve falında yün şal görmek eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, işinin başından ayrılmayacağına delalettir.

Kahve falında şal giymek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına delalettir.

Kahve falında şal görmek kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz şal örtmek işsiz ise işe gireceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir