Kahve falında ön dişlerin olmadığını görmek

Kahve falında ön dişlerin olmadığını görmek sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, isteklerini yerine geleceğine, engel teşkil edeceğine, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine inanılır.

Kahve falında ön dişlerin olmadığını gördüyseniz:

  • Karşıcins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında ön dişlerin olmadığını görmek iyiliğe kavuşacağına, maddi durumunuzun düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında ön dişlerinin olmadığını görmek çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında ön dişin olmadığını görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına delalettir.

Kahve falında diş olmadığını görmek bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağızda diş olmadığını görmek yapılan hataların tekrarlanmayacağına, başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin dişlerinin olmadığını görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, dünya malının çoğalacağına ve falı kapatan kişinin rahatlığa ereceğine rivayet eder.

Kahve falında dişlerin olmadığını görmek verimi ve başarıyı yakalayacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına inanılır.

Kahve falında ağzında diş olmadığını görmek kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top