AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölüye gelinlik giydirmek

Kahve falında ölüye gelinlik giydirmek

Kahve falında ölüye gelinlik giydirmek hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına inanılır.

Kahve falında ölüye gelinlik giydirmek gördüyseniz:

  • Beklentilerinizi elde etmek için bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında ölünün gelinliğini giymek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü birinin gelinlik giydiğini görmek yeniliklerin peşi sıra geleceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölüye gelinlik giydirmek her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah gelinlik giymek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına delalettir.

Kahve falında evli kadının gelinlik giydiğini görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında çamurlu gelinlik giymek çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, ağır günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında gelinliği tekrar giymek kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına işaret eder.

Kahve falında gelinlik giydiğimi görmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir