Kahve falında ölüden yazma almak

Kahve falında ölüden yazma almak yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, eğlence ve renk geleceğine, acıların ve gözyaşının dineceğine, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölüden yazma almak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalara veya tekliflere onay vermeden önce, olayları net şekilde görmeyi beklemeniz gerekiyor.

Kahve falında ölüden yazma almak moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, yeni bir ilişki yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi yazma görmek çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına rivayet eder.

Kahve falında yazma işlemek yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kahverengi yazma görmek küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük yazma görmek güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında pembe yazma görmek sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çiçekli yazma görmek hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına işarettir.

Kahve falında yazma oyalamak sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir