Kahve falında ölü yeşil yılan görmek

Kahve falında ölü yeşil yılan görmek evlat sahibi olunacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü yeşil yılan gördüyseniz:

  • Yeterince kendinizi işinize vermemeniz nedeniyle patronunuz ya da amirinizle sürtüşmeye girebilirsiniz.

Kahve falında ölü yeşil yılan görmek fal sahibinin hikmetli kimse olacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine işarettir.

Kahve falında yeşil ve kahverengi yılan görmek haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine yorulur.

Kahve falında siyah ve yeşil yılan görmek kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, helal ekmek yeneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil gözlü yılan görmek aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine delalettir.

Kahve falında evin içinde yeşil yılan görmek tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş yeşil yılan görmek fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil ufak yılan görmek endişeli durumların son bulacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil ve kırmızı yılan görmek yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, planlarının gerçekleşeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top