Kahve falında ölü kişiye yemek vermek

Kahve falında ölü kişiye yemek vermek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü kişiye yemek vermek gördüyseniz:

  • Yalnız bir erkekseniz gözünüze kestirdiğiniz bayanı elde edebilirsiniz.

Kahve falında ölü kişiye yemek vermek maaşının artacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine inanılır.

Kahve falında ölü kişiyle yemek yemek kadim dostlar edineceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü kişiyi canlı görmek bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü kişiyi hamile görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü bir kişinin elini öpmek işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında ölü kişiyi tekrar ölü görmek mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine delalet eder.

Kahve falında ölü kişinin tekrar öldüğünü görmek işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü kişilerle konuşmak ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top