AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü hamile kadın görmek

Kahve falında ölü hamile kadın görmek

Kahve falında ölü hamile kadın görmek elde bulunan imkânların artacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölü hamile kadın gördüyseniz:

  • Diğerlerine karşı çıkılsa da, siz kendi ihtiyaçlarınızı dile getirmekte ısrar edebilirsiniz.

Kahve falında ölü kadını hamile görmek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, rahat edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü hamile kadın görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkeğin hamile kadın görmek beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, daima afiyette olacağına rivayet eder.

Kahve falında kısır kadını hamile görmek kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başka bir hamile kadın görmek geçim derdinin son bulacağına, hiç istemediği işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hamile kadınla karşılaşmak psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yaşlı bir kadını hamile görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iki kadını hamile görmek evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, borçların gittikçe artacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.