AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölü akraba görmek

Kahve falında ölü akraba görmek

Kahve falında ölü akraba görmek kısmetsizlik yaşayacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, üzüleceğine ve borçlanacağına işarettir.

Kahve falında ölü akraba gördüyseniz:

  • Yanlış yolu aşındırdığınızın ya da yanlış yerde zaman kaybettiğinizin farkına varabilir, daha az mücadele gerektiren ya da daha az rekabet içeren yollar arayabilirsiniz.

Kahve falında ölü akrabayı öpmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü akrabanı görmek kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü akrabalarını görmek çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında ölü akrabayı görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına işaret eder.

Kahve falında ölü akraba görmek kötü günler yaşanacağına, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına alamet eder.

Kahve falında ölü akrabanın elini öpmek en tepkedeki kimse olacağına, işlerinin ters gideceğine alamet eder.

Kahve falında ölü akrabayı canlı görmek kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına delalet eder.

Kahve falında ölü bir akrabanı görmek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir