AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş olan babanızı görmek

Kahve falında ölmüş olan babanızı görmek

Kahve falında ölmüş olan babanızı görmek maddi kaynakların zarar göreceğine, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, hoş olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş olan babanızı gördüyseniz:

  • Fiziksel aktiviteler stresi azaltmanıza yardımcı olabilir.

Kahve falında büyük babayı görmek içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Kahve falında hasta babayı görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine inanılır.

Kahve falında babayla abdest almak yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, sosyal hayatta falı kapatan kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına tabir olunur.

Kahve falında annesinin ve babasının öldüğünü görmek sonuçtan memnun kalacağına, inancının eksileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş annesini babasını görmek bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında babaya görmek dedikoduya, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen babasının sesini duymak geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına delalettir.

Kahve falında sevgilinin annesi ve babasını görmek kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.