Kahve falında ölmüş işadamı görmek

Kahve falında ölmüş işadamı görmek haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş işadamı gördüyseniz:

  • Duygularınızı kontrol altında tutmanızda fayda var.

Kahve falında iş görüşmesine girmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına inanılır.

Kahve falında işlenmiş deri görmek sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine rivayet eder.

Kahve falında işlenmiş altın bulmak kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına delalettir.

Kahve falında işyerinin kapısını açmak başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında işyerini başka yere taşımak bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında işyerinde örümcek ağı görmek yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına alamet eder.

Kahve falında eski iş müdürünü görmek hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında iş başı yapmak sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir