Kahve falında ölmüş biriyle gitmek

Kahve falında ölmüş biriyle gitmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş biriyle gitmek gördüyseniz:

  • Harcamalarınızda artış görüluyor.

Kahve falında beyaz ata binip gitmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine delalettir.

Kahve falında doğuya gitmek onları okula göndereceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzun bir yola gitmek ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, kazancın düşeceğine yorulur.

Kahve falında güney amerikauya gitmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine yorulur.

Kahve falında giden arabadan atlamak maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyle denize gitmek kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yanlış bir yere gitmek ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, falı kapatan kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına yorulur.

Kahve falında başka devlete gitmek büyük borçlar alınacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top