AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölmüş birinin peşinden gitmek

Kahve falında ölmüş birinin peşinden gitmek

Kahve falında ölmüş birinin peşinden gitmek dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, hakkıyla kazanca, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, cebinin para göreceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birinin peşinden gitmek gördüyseniz:

  • Belli bir konuda ısrarcı olmadan önce, karşı tarafın da sizin kadar ısrarcı olacağını hesaba katmanızda fayda var.

Kahve falında sevgilinin peşinden gitmek kimden akıl soracağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine inanılır.

Kahve falında erkeğin peşinden gitmek yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine işaret eder.

Kahve falında ölen birinin peşinden gitmek iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğinin peşinden gitmek korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin peşinden gitmek yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün peşinden gitmek maddi olarak zarar edeceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında ölünün peşine gitmek aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına delalet eder.

Kahve falında kızın peşinden gitmek ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir