Kahve falında ölmüş birini gülerken görmek

Kahve falında ölmüş birini gülerken görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, duaların boşa gideceğine, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini gülerken gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilere zaman ayırın.

Kahve falında gül şerbeti görmek yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yavruağzı gül görmek tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına yorulur.

Kahve falında bir erkeğin elinde kırmızı gül görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında başka birini gülerken görmek ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine işarettir.

Kahve falında gülün solduğunu görmek yapacağı o işi onaylamayacağına, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşından gül almak çekilen acıların unutulacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında bir demet pembe gül görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, sorunlarının biteceğine rivayet eder.

Kahve falında bir kıza kırmızı gül vermek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top