Kahve falında ölen biriyle fotoğraf çektirmek

Kahve falında ölen biriyle fotoğraf çektirmek ailesinin de büyük olacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, hak yolunu bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, planlarının işe yarayacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına alamet eder.

Kahve falında ölen biriyle fotoğraf çektirmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin öneri veya tavsiyelerini görmezden gelmeniz uzun vadeli düşmanlar edinmeniz anlamına gelebilir.

Kahve falında denizde fotoğraf çektirmek uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının fotoğraf çektiğini görmek karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında kendi fotoğrafını çektirmek huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında başbakanla fotoğraf çektirmek sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, ailesini kaybedeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına rivayet eder.

Kahve falında fotoğraf çektirmek kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına delalet eder.

Kahve falında sevgiliyle fotoğraf çektirmek ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında sevdiğinle fotoğraf çektirmek kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, darlık içine düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin fotoğraf çektirdiğini görmek çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir