Kahve falında ölen babasının hasta olduğunu görmek

Kahve falında ölen babasının hasta olduğunu görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen babasının hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Beklemediğiniz kimseler size gelebilirler.

Kahve falında vefat etmiş babayı hasta görmek beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, sürekli yerinde sayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş babanı hasta görmek eskisinden de iyi olacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine delalettir.

Kahve falında babanın hasta olduğunu görmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hasta babanın öldüğünü görmek bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında anne babasını hasta görmek bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine işarettir.

Kahve falında hasta babayı iyileşmiş görmek maddi zarara uğrayacağına, emeklerinin yarıda kalacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş babayı hasta görmek yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında anne ve babayı hasta görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top