AnaSayfa / Genel / Kahve falında ölen amcaya sarılmak

Kahve falında ölen amcaya sarılmak

Kahve falında ölen amcaya sarılmak hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, beklenmedik kapıların açılmasına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölen amcaya sarılmak gördüyseniz:

  • Çekiciliğiniz ile yeni şartlara adaptasyon konusundaki yeteneğiniz de, çok güçlü bir konuma gelmenizi sağlayabilir.

Kahve falında amca kızına sarılmak fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına rivayet eder.

Kahve falında amcaya sarılmak şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, bayram tadında bir ömür geçireceğine inanılır.

Kahve falında ölmüş amcaya sarılmak hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen amcaya sarılmak uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, işlerinin bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında amcaya sarılıp ağlamak iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına işaret eder.

Kahve falında amca oğluna sarılmak hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında amcaoğlu görmek beklediklerini duyacağına, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında amca hanımı görmek herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.