AnaSayfa / Genel / Kahve falında mor yağmurluk görmek

Kahve falında mor yağmurluk görmek

Kahve falında mor yağmurluk görmek yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, malını ve canını riske edeceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançla aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına tabir olunur.

Kahve falında mor yağmurluk gördüyseniz:

  • En azından daha uyumlu olmayı denemeniz bile çok pozitif etki yaratabilir.

Kahve falında mor yağmurluk görmek iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yağmurlu havada araba kullanmak üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, eğer bu falı kapatan kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine inanılır.

Kahve falında ormanda yağmur yağdığını görmek zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, fal sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında denize yağmur yağdığını görmek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, iş yerinde çok zarar edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yağmurda koşmak hayal kırıklığına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına yorulur.

Kahve falında yağmurun altında oturmak emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına yorulur.

Kahve falında yağmurlu gün görmek elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yağmurun altında namaz kılmak kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.