AnaSayfa / Genel / Kahve falında mor göz görmek

Kahve falında mor göz görmek

Kahve falında mor göz görmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sorunların çözüleceğine, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, onları rahat ettireceğine, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine yorulur.

Kahve falında mor göz gördüyseniz:

  • Bazı konularda diplomatik davrandığınızdan veya politik konuşmalar, sunumlar ya da açıklamalar yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Kahve falında gözleri morarmış birini görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında mor göz görmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında göz altı morluğu görmek üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine işarettir.

Kahve falında gözü morarmış görmek hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gözü morarmış birini görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının gözünü morarmış görmek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında göz altında morluk görmek çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında gözünün altını mor görmek biraz sıkıntılı günler geçireceğinize, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir