AnaSayfa / Genel / Kahve falında mor araba görmek

Kahve falında mor araba görmek

Kahve falında mor araba görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, fal sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor araba gördüyseniz:

  • Alacağınız iltifat, takdir, tanınma v.b şeylerin tadını çıkartabilirsiniz.

Kahve falında mor renkli araba görmek bir şeyden sorumlu tutulduğuna, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor araba görmek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, göğüs germek zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında mor renk araba görmek sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mor alyans görmek problemlerini çözeceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mor ve siyah renk görmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saksıda mor menekşe görmek keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında ayakta morluk görmek yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve fal sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında mor çiçek ekmek tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir